Нотаріальні дії / Засвідчення справжності підписів / Заява від батьків для отримання проїзного документа дитини

Проїзний документ дитини дає право на виїзд з України і в'їзд в Україну та посвідчує особу неповнолітнього громадянина України під час перебування за її межами.

Оформлення проїзного документа дитини провадиться на підставі нотаріально засвідченого клопотання батьків або законних представників батьків чи дітей у разі потреби самостійного виїзду неповнолітнього за кордон. У клопотанні зазначаються відомості про дитину, а також про відсутність обставин, що обмежують право на виїзд за кордон відповідно до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" (для дітей віком від 14 до 18 років).

Проїзний документ дитини видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства.

Термін дії документа - три роки або до трьох років у разі досягнення пред'явником документа 18-річного віку.

Документи, необхідні для засвідчення справжності підписів на заява від батьків для отримання проїзного документа дитини:

- Паспорт;
Паспорт громадянина України, в якому не вклеєно фотокарток при досягненні його власником 25- і 45-річного віку, вважається недійсним
- Картка платників податку (Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера);
- Свідоцтво про народження дитини.

на початок сторінки